HAKKIMIZDA

BIYIK NARGİLE EVİ

Bıyık Nargile Evi, ilk olarak 2013 yılında açılmıştır. Büyük bir heyecan ve nargile aşkı ile kurulan Bıyık Nargile Evi hızlı bir şekilde ilerlemiştir. Bıyık Nargile Evi; sıcak atmosferi, modern ve ferah dekorasyonu, ruhunuzu doyuran kaliteli müzikleri, lezzetli ve özel yemekleri, güleryüzlü hizmet anlayışı,uygun fiyatları ve elbette enfes nargilesi ile size keyifli dakikalar yaşatmaktadır. Yiyecek ve içecek sektöründe vazgeçilmez adres olan Bıyık Nargile Evi ; sabah kahvaltısında, öğlen ve akşam yemeklerinizde ya da lezzet kaçamağı istediğiniz her an sizlere hizmet vermeye devam etmektedir.

Kalite ve Hizmet Politikamız:

Lezzete dönüşecek ürünlerin tedarik sürecinden, masanızda sizlere sunumuna kadar tüm aşamalarda fark yaratan Bıyık Nargile Evi kalite ve müşteri memnuniyetine yönelik uygulamalarından örnekler;

Etlerimiz, kendi uzmanlarımız tarafından seçilmekte ve Sarnıç'ta bulunan tesisimizde itina ile işlenerek doğrudan tabağınıza sunulmakta, Menülerimiz, yılda iki defa sizlerin görüşleri ve şefimizin tecrübesi ile yenilenmekte, Dünya standartlarındaki teknoloji ve hijyen koşullarına uygun olan mutfağımızda şefimiz tanışmak için sizleri beklemektedir.

Nargile konusunda envai çeşit tütünleriyle siz misafirlerimize keyif vermektedir.

BIYIK NARGİLE EVİ - 2013